Ledjana shpërthen në të qara, çfarë i bëri Mevlani në takim - Përputhen, 7 Prill 2021

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on FIstart Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Ladata

Näkymät
1,303,135

Kommentteja

 • Jasmina dhe andi jane cifte me te mire

  Gjovalin NdrecaGjovalin NdrecaTunti sitten
 • Ledjana je personi më i shtirur që mund të egzistojë...jam kurioze sa lekë të paguajnë për ato lot krokodili....je për të ardhur keq🤦‍♀️të lutem mjaft me lot se na e shpife😑2 metra femër duke u sjell si adoleshente 13 vjeçare me hormone të çakorduara🐐

  Pamela NdreuPamela Ndreu3 tuntia sitten
 • Jeta ime lediana

  Denada Kqira Denada KqiraDenada Kqira Denada Kqira3 tuntia sitten
 • Ma idiote femer kjo lediana mos thot nji fjal se ajo direkt do qaj

  Franceska KasejaFranceska Kaseja11 tuntia sitten
 • kur shikon Ledianen dhe Sindin ne nje kolltuk duken si miu me elefantin 😂😂😂

  dolita windodolita windo11 tuntia sitten
 • Kjo rrugaçja e Italis Antonela Sa ftyr e potsher 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  TNTN16 tuntia sitten
 • Ska pik profesjonalizmi Bora Princi pershendet Aristelen Bora Ok mir

  e lizae lizaPäivä sitten
 • My song

  TeoTeoPäivä sitten
 • I lumte asaj atdheu iulargu eti olsa ben cfar don imoralja kjonuk jep tek vaja

  Suzana CinariSuzana CinariPäivä sitten
  • Antolea dhe Atdheu jan intriga aty

   dolita windodolita windo11 tuntia sitten
 • Je e tmershme Antonella blerim po tallet

  Suzana CinariSuzana CinariPäivä sitten
 • Kjo mbeti Duke qar si kare per nje cope loqe

  Eva EvisaEva EvisaPäivä sitten
 • Kjo ngjan si mom

  Adde SadikuAdde SadikuPäivä sitten
 • Mos e kurse fare o Blerim se edhe e ema si kjo eshte

  Violeta SeitiVioleta SeitiPäivä sitten
 • Ket mut te maqedonis hiqne ptej ktu

  Refki AhmetajRefki AhmetajPäivä sitten
 • Ani kur po thojn Lediana nuk qan me lote ,per menimin tem sosht ashtu. Nese Loti 💧nuk pikon nuk do te thot qe nuk kan jasht por brenda i qan zemra &shpirti ishalla e keni shti mir kopf.....

  Sh AmerSh AmerPäivä sitten
 • Qikjo episode edhe para saj kane qene ma realistet deri tani se po dalin shesh senet sit vjen djemt po dalin fakt mat sinqertit qaty

  Visar KalludraVisar KalludraPäivä sitten
 • Ike moj budoll mos qaj per nje djale

  Arber GjokolaArber Gjokola2 päivää sitten
 • po lotet ku i ka kjo qyçe sa ma shpifeeeeeeeeeeeeee

  R GjR Gj2 päivää sitten
 • jeta ka halle ka saktifica hahahah uuuaaaaa qfar fjal te pleqve haha

  Xheladin EleziXheladin Elezi2 päivää sitten
 • mevlan nje person kur föet te verteten shikon ne sy tjetein dhe nuk mendon kahtuqe ti genjen mos harro

  Xheladin EleziXheladin Elezi2 päivää sitten
 • Ledjana tani po e tepron mi zemer mos u tall me zemren e Mevlanit un edi shume mire qe ju te dy e doni njeri tjeterin mos shkatero dashurin tende ledjana

  Daniela MetaDaniela Meta2 päivää sitten
 • Po edhe un te njejten gje mendoj.Sidomos Ledjana dhe Mevlani nuk din te aktrojn.Blerimi vjen nga Maqedonia.Atje djemt dhe vajzat fejohen qe nemoshe te re.Vajzat 16 vjec dhe djemt 19 vjec dhe fjala qe ato perdorin kur fejohet djali thon: eshti forcum.un kam jetu ne Shkup disa koh.Ata jan shum fanatik dhe kurr djemt etyre nuk mund te martohen me vajza te tilla !!!.

  Leila ShehuLeila Shehu2 päivää sitten
 • Antolea dhe Atdheu jan intriga aty

  Daniela MetaDaniela Meta2 päivää sitten
 • Blerim o djale mos u mer me intrigen e gjalle sic eshte Antonela

  Daniela MetaDaniela Meta2 päivää sitten
 • Ky cifte shkojne shume ❤❤❤❤

  Desilda MykajDesilda Mykaj2 päivää sitten
 • M’falni por Ledjana çdo ditë e më shumë si trans po duket.

  ShënShën2 päivää sitten
 • Ledjana qan se kujton drurin qe e pret nga burgaxhiu i Hollandes. 😂😂👊

  missymarsi redmissymarsi red2 päivää sitten
 • Se kuptoj Ledianen si ben se çan r nuk mund te nxjer lot se kuptoj skenari si shkon si do ..... As nuk e do Mevlanin ska pik ndjenja per te 🤔🤔🤔😏😏

  Florim RraciFlorim Rraci2 päivää sitten
 • Ishalla qet takim e javes sha vjen na dalin me takim Ma te bukur 🔥🔥🔥🔥🔥🥰

  Albion BajraAlbion Bajra2 päivää sitten
 • Ledjana : " Ne nje moment me dukeshe sikur po talleshe " Nji shaka sbohet dot !! O ledjana mos qaj per gjera koti o vajz akm se kpt qe ai nk te do. Ky emision eshte bo per mos tu pa fr Ishte me sppr ne fillim me shqipen tean,andin, anen 1 ...

  Joise AmaruJoise Amaru2 päivää sitten
 • Dhdhdgdydyyddyd6eduuduuxduyddydyyxyudduxudydudyxud7xu😚

  leo._. gamingleo._. gaming2 päivää sitten
 • Na rrufshit kokrrat me gjith ate aplikacionin ju ka thar goja per leke akoma flliqesira.mir me pages por dhe me € mesa di une ne shqiperi paguan me leke e jo me €

  Nail RexhoNail Rexho2 päivää sitten
 • Po ky tipi qe flet kot gjithmon kush eshte 😂

  perputhen 1perputhen 12 päivää sitten
 • Ky skenar dihet qe esht falls, jam kurjoz a morin noj lek per kte loj nervash nga topet e chanel kto aktoret? Sepse esht lodhje modhe!

  adriatik ishmakuadriatik ishmaku2 päivää sitten
 • Mevlani tap fare mduket ose drru nket takim

  Ahmadi MahmutAhmadi Mahmut2 päivää sitten
 • Si e duron kjo ledriana ket mevlanin qe se perkra as nje sekond!? Dhe zgerdhihet me abtonelen!? Cncnc

  Lulzim AjvaziLulzim Ajvazi2 päivää sitten
 • Ti je vetum ni burekgji more Blerimovski se kot ekije qije xheloz ne Atdheun more blerimovsik se tekisha qkoq dajak.hupu

  Muja CurriMuja Curri2 päivää sitten
 • Rrespekt juli trurin semens. E ke.

  Nebi HajdiniNebi Hajdini2 päivää sitten
 • jeni njerzit me te felliqur n glob Top chanell je programi mi i degjeneruar nga po shkon kjo bot ncncncnc

  Nura AaaaNura Aaaa3 päivää sitten
 • Ledjana nje genjeshtare emadhe

  Sonela SeitSonela Seit3 päivää sitten
 • Nese doni me shiku anime me boni sub se postoj episode te narutos dhe one piece dhe dragonball te plota.

  ARKIVAARKIVA3 päivää sitten
 • Ke proplem nervor thote arjani prandaj qan ledjana

  cookiecookie3 päivää sitten
 • Vk e pash dhe sot.. nji dit tjeter kot e jetes time

  Fabian PriftajFabian Priftaj3 päivää sitten
 • Kjo lediana një dhelpër

  Valentine mexhajValentine mexhaj3 päivää sitten
 • Kjo Lediana qan sikur po vajjtoneper Dike .nAe shpifet aman more paskeni qene

  Eva RriskaEva Rriska3 päivää sitten
 • Na e shpifi kjo Lediana shum femer pa sens

  ami amiami ami3 päivää sitten
 • Po ku mos me kesh 😅 qfart kajtni oka bon ledjana😅 ma mir qik tishe fut diku kater qysh me shperthy kaq shtremt .

  Shqipe ThaqiShqipe Thaqi3 päivää sitten
 • Ca të qar që bën kjo Lediana moj Aman😤😪🤮🤮

  Xristina TsaousaiXristina Tsaousai3 päivää sitten
 • Valla ledjana te duket vetja aktore po jo nuk dukesh se kan si pela per mevlanin e andej thu nuk e dashuroj po sje ma e mir si mevlani as pak ki qef me bo ma interisant po spote ka hijr hiq ma shije

  Shqipe ThaqiShqipe Thaqi3 päivää sitten
 • Humbje kohe ky emision koti

  Valon NuraValon Nura3 päivää sitten
 • Qan ju kujtua dashnori

  Lucy PashaiLucy Pashai3 päivää sitten
 • Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤1 perputhen 💎💎💙💙💚💚❤❤

  Enejda XhatufaEnejda Xhatufa3 päivää sitten
 • Vetem kancer dhe reklama ka ky program :)

  VetemFunVetemFun3 päivää sitten
 • Sa viza I ke fut e mevlan ????

  FF KINGFF KING3 päivää sitten
 • Ca do jet i lumtur per ledjana ti del me takim me mevlani qan sikur shikon me ndonje varrim

  Cristina OrtizCristina Ortiz3 päivää sitten
 • Bravo Blerim me i zgjuari je.

  adan adanadan adan3 päivää sitten
 • Lot krokodili

  fieraku philadelfiafieraku philadelfia3 päivää sitten
 • Na i shpifi kjo lediana aman po bashkou me Mevlanin dhe dil mos bej interesanten.

  Liri LilaLiri Lila3 päivää sitten
 • kur Arjan permend "Seks", mevlani tu i lepi buzat ahahah shiko -> 48:21

  VideoEntrainementVideoEntrainement3 päivää sitten
 • Bravo Blerim je djal me vlera dhe karakter te fort mir ia bere gjirafes Antoneles hahahahaha sa kam qeshur me Ledianen dhe Mevlanin jan te papar 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Odeta OdetaOdeta Odeta3 päivää sitten
 • Kete Ledjanen është me qu ne mal dhe me ik me lan atje te qaje 😄😄 Sa njeri negativ ma shpif sa her e shoh

  elton kukaelton kuka3 päivää sitten
 • Antonela si loqk aa

  Xhemile MuqolliXhemile Muqolli3 päivää sitten
 • Taman si femij ben o mevlan mir ledjana qe ska mendje dhe nuk te pse nuk mer vendimin e duhur kujdes mevlan se do behesh pishman me lidhjen qe do vezhdosh me ledjanen

  Anna23 Anna23Anna23 Anna233 päivää sitten
 • Mevli 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎☝️☝️☝️✌😎

  Pullum LeciniPullum Lecini3 päivää sitten
 • Po lat nam 6 muaj keni qe na genjeni boll se edhe nje femije 10 vjec si ha keto ,🤮🤮

  Kostas BashalliuKostas Bashalliu3 päivää sitten
 • Obobo çfare nivelesh, çfare personash, basso nivel....shkoni ma mire e punoni dhe merrni diten e punes me djersen e ballit. Emision artificial .

  Agron Mario AliajAgron Mario Aliaj3 päivää sitten
 • Edhe tea thonte nuk ndjehem mire me intimitetin para kamerave.po kur ishte me beartin ca sbente. Sa per show do dalin cift.

  Hekri TropliniHekri Troplini3 päivää sitten
 • Qan Pa lidhje kjo ledjana

  Enti MetaiEnti Metai3 päivää sitten
 • Ledijana oj rrence je; kto femra lujn rol kurvash shikoni dhe degjoni mir.

  Behije AdemiBehije Ademi3 päivää sitten
 • kur perputhen bohet big brother

  Angela L.Angela L.3 päivää sitten
 • Blerim Rinian ju bekofte zoti sa te mire qe jeni (shembull) po mos harxhoni fryme kot me ate Antonelen se per nje sekond ajo ekthen boten ne anen tjeter si ti interesoj

  Me And meMe And me3 päivää sitten
 • Po ti vetem grua qe sje .Ne cfare familje kafshesh ben pjese? asgje pesonale me kafshet i kam xhan

  Diamanta EmmaDiamanta Emma3 päivää sitten
 • Hahahaha ju ndal zani bores kur princi e pershendeti aristelen hahah bora okoo 😅e veri re ndonje

  Valdete MehmetiValdete Mehmeti3 päivää sitten
 • Bravo blerim

  Luljeta BahushiLuljeta Bahushi3 päivää sitten
 • Ledjana ben sikur qan :::me vete thot::mevlan me ha mun::::un me tjeter kam pun

  ColiColi3 päivää sitten
 • Ooooo sinqerisht keta ta shpifin qe te dy ledjana thote nuk te dashuroj dhe qe 2 muaj lau studion ke lot ndersa mevlani te dua po kam dashuruar personin e gabuar rrumpalle

  Bashkim DurakuBashkim Duraku3 päivää sitten
 • Lediana : nuk qava kur bente ato veprime po per kundrazi qava kur bente keto veprime ???????

  Arber IArber I3 päivää sitten
 • Julo je I modh për shprehjen: "Që kur janë liru biletat për në Tajlandë" LOL

  GentiGenti3 päivää sitten
 • Bravo Rinian te lumte goja je yyyll ne cdo drejtim , sa mirre ja bere asaj antoneles qe si mbyllet gpja , por sonte ja mbyllet ti me shkeqimin bravii te dyve 👏👏🌟🌟

  Tia KokaTia Koka3 päivää sitten
 • Aman o Bora ose produxioni sa te pa ngopur jeni , boll po i shohim cdo nate na lodhen 😒

  Tia KokaTia Koka3 päivää sitten
 • Qyqja , ca e do Ledjanen mor biri nenes 🤦🏻‍♀️

  Elinda QosajjElinda Qosajj3 päivää sitten
 • Pershendes Aristelen ,shpresoj t jet mir ,puc. Bora-ok mir.

  Simela KazaferiSimela Kazaferi3 päivää sitten
 • dashuri e kohes e xhaxhit enver puthje ne faqe....perputhje qafe

  Soni RamiSoni Rami3 päivää sitten
 • Dy pjeset e para te takimit Mevlani duke tall me nderen me Ledianen kurse ajo duke qare sikur i kishte ndodhur ndonje vaki

  Saida GohanSaida Gohan3 päivää sitten
 • AJO PO TA DESHTE DICKA DO DOTHTE AJO ESHT AKTORE... 😡😡😡😡😡

  Klea LekliKlea Lekli3 päivää sitten
 • Po kjo shiringa e gjalle nuk ka dashuri per mevlanin ...

  Klea LekliKlea Lekli3 päivää sitten
 • a keni ni naj her me qajt per dikon qe se don 😂ah moj lediana 😏

  Ardiana UkaArdiana Uka3 päivää sitten
 • bravo arian kshtu me ka ndodh edhe mu ashtu esht si i the ledianes

  Ardiana UkaArdiana Uka3 päivää sitten
 • hahaaah kjo bora mbon me qesh te gjithve ju thot asnjeher ste kishim par kshtu😂😂😂

  Ardiana UkaArdiana Uka3 päivää sitten
 • Un habitem me Mevlanin pse permend gjithmon ndoshta historia jon zgjat 2 muaj a ka lidh kontrat ky ANTONELES i tha ndoshto sme ec me Ledianen e pas 2 muajsh kthehem prap te ti kur antonela i tha gur rezerv jam ska faj lediana qe sesht e sigurt

  Rezarta ZekjaRezarta Zekja3 päivää sitten
 • Me sa pam te takimi i mevlanit dhe ledjanes nuk kishte nje filtrim dishka ahahahahahaha 29:30 filtrim uji apo qfar

  TechBoyTechBoy3 päivää sitten
 • @jashari_ jo sje 😂😂

  Arbnor HaliliArbnor Halili3 päivää sitten
 • Mevlani duhet te heq dore nga Lediana ! Ajo nuk eshte e Gezuar me Mevlanin nuk kuptohen ndjenjat e saj ! Kishte me u pershtat ma shume me Aristelen !

  Victoria PalokaVictoria Paloka3 päivää sitten
 • Ku program eshte kthyer ne reklama , prandaj duhet telekomanda per te bere skip pa tjeter e bejne te nevershme emisionin

  Victoria PalokaVictoria Paloka3 päivää sitten
 • Bora se pershendeti Arjanin askend ne Sdudio 🙄

  Xima MemetiXima Memeti3 päivää sitten
 • Mevlan me vjen me vjell sa Toxic eshte , 33 vjec si femi idiot

  Julie JLJulie JL3 päivää sitten
 • A veq un I boj skip kur flet ariani?!

  Budalliqet ShqiptareBudalliqet Shqiptare3 päivää sitten
 • Kush e degjoj Boren tek 31:54 qe tha te perqendromi tek mevlani dhe ledjani 😂😂😂😂😂

  marinela ndreumarinela ndreu3 päivää sitten
 • Blerim 🌞👏👏👏👏👏 Je vertet burr

  Alketa AlketaAlketa Alketa3 päivää sitten
 • Arjan je shum i saktë

  Fiori CiliFiori Cili3 päivää sitten