Tronditëse; Antonela shpërthen në lot, historia e rëndë e jetës së saj ​- Përputhen, 22 Shkurt 2021

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on FIstart Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Ladata

Näkymät
1,404,309

Kommentteja

 • Qysh nuk keni palloma ne studio. Aty qan vajza lot deti. Dhe kerkush nuk vjen me nje pallom qe ti fshin lotet

  Qazim BryliQazim Bryli4 päivää sitten
 • Shiko atdheu 😂😂😂😂😂😂

  Devο BoomDevο Boom4 päivää sitten
 • 🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺

  Platon NikajPlaton Nikaj5 päivää sitten
 • 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😛🥺🥺🥺🥺🥺🥺

  Platon NikajPlaton Nikaj5 päivää sitten
 • Po me vine gjyna per antonelen gushellime antonela

  Platon NikajPlaton Nikaj5 päivää sitten
 • vuatjet e shqiptareve kur nuk zhduken pos qendro e fort

  Fadil BravaFadil Brava5 päivää sitten
 • Forca Antonela me bere te qaj moter

  Dorian JuDorian Ju6 päivää sitten
 • Sa prekese historie antoneles kjo eshte nje histori e forte grate shqiptare jane shume te forta 😭😢🥺me beri per te qar

  Entiol KasejaEntiol Kaseja7 päivää sitten
 • Mi

  Kastriot LoshiKastriot Loshi7 päivää sitten
 • Sa mu dhimse moj Antonele, me bere me qa ......

  gioyu comigioyu comi7 päivää sitten
 • Sa i kishte shku nji fustan nga koko mama kids Atdheut me ato flok 🤷🏻‍♂️

  adnant paliadnant pali7 päivää sitten
 • Nuk e di por kjo Antonela eshte super femer , që në fillim e kam dashurua nga ekrani, eshte bukuroshe por ka një energji Asht tip edhe pozitive , ka shaka , edhe të vlereson kur e meriton ! Me pak fjale yll!

  Aviation Fans AlbaniaAviation Fans Albania7 päivää sitten
 • 👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👊👊👊👊👊👊👊👊

  Jonida BallaJonida Balla7 päivää sitten
  • Allahu ta jekt Meeting e Babes 🙏

   gioyu comigioyu comi7 päivää sitten
 • και η ❤️μεξρ ❤️κ ευ ξρη νρ ❤️ξφξτθ ❤️η Δ ξδ η ευ η ❤️ξεξτ ξε ❤️η ευ ξδ ντητ ❤️η ευ ηρ βδηδ η ευ ξδ ξδ ❤️❤️❤️❤️👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌💝💝💝💝💝💝💝💝

  Jonida BallaJonida Balla7 päivää sitten
 • atdheu si mirija ni kojshi e kam hahahahahakoka ba sot

  dini Elezidini Elezi7 päivää sitten
 • ju nda fryma mevlani mos e ler te bej reklama hahahaha

  dini Elezidini Elezi7 päivää sitten
 • καλέ Κρήτη βρητ βρητ βρητ βρητ βρητ βρήκε βεηρηφ βρη ξρξηρ ξρυθτ ηρηρη ξεηδ νυκτί βρητ ξυθτ βρητ ηεξρξρ βρητ ήρθε ξρυθτ βρητ βρητ βρητ βρητ βρητ η ξεξτ η ευ ηρ βρητ νρξττ κιτ ήρθε κριθεί ντητ ντητ ντητ ντητ κρκρξρ νρ μεξρ ξεξτ βρητ βρητ βρητ ξρη ντητ ήρθε κρίνε κρξτ κγξτιρ βρητ βεηρηφ ήρθε βτηε βρήκε βρητ ντητ ήρθε ντξξτητ βρητ νηε βεηρηφ βρητ ξρη ηρηρη νηε κ ευ ξδ μ ευ ξυ δ ηεξρξρ βεηρηφ κρ καλά καλά μεις μελά μ ε ξδ μ ευ ηρ βρητ η ευ βρητ βρητ βρητ Κρήτη βρητ βρητ βρητ η ευ ηρ βρητ βρητ νρξ ξρη βγήκε βρητ ηρηρη ντητ ξρη

  Jonida BallaJonida Balla8 päivää sitten
 • Jasmina femre koti

  Abc DefAbc Def8 päivää sitten
 • Moden e leshit

  Naxhi NaxhijeNaxhi Naxhije8 päivää sitten
 • Qfar pantallona pordhe ne bor ka vesh tru peshku

  Naxhi NaxhijeNaxhi Naxhije8 päivää sitten
 • 😭😭😭😭😭

  anxhela loveanxhela love8 päivää sitten
 • E urrej kete emision me gjithe shpirt por ama bravo Antonela qe tregove dicka aq intime dhe tregove nje copente vetes, dije qe ka shume vajza dhe gra qe akoma vuajne dhe pasqyrohen prej teje.

  Andre TxTAndre TxT8 päivää sitten
 • CESHTE KJO MOS RESEPEKT NDAJ FAMILJES PRIVATSIS, PER PAK FAME,PERSE I KERKOJ TE NDAJ MOMENT PREKES DHUNA SESHTE GJE E MIR TA NDAJ ME JU PUBLIKIN,NDERGJEGJE PAK JU LUTEM,NDERKOH ME LOT E SHKRUAJTA KET KOMENT

  Erga ErgaErga Erga8 päivää sitten
  • fmit edhe mvjen shum keq qe e kemi perjetu po silluni mir duani njeri tjetrin te pakten

   yuoop nokeyuoop noke8 päivää sitten
 • Eshte shum e vertet qe femijet qe kan jetuar dhun ne familje behe shum te zot jan te fort cajne ne jet

  dor acearidor aceari8 päivää sitten
 • Historia e antoneles esht nje histori rreth qethese Na bere te kthehemi vite mbrapa ne koh Dhe srz na perlote te gjithve Me historin tende antonela Uroi tjesh e fort dhe ti besh ball cdo sfide qe te sjell jeta Ashu siq je ne studio krejt pozitivitet

  PASHUKU BERISHAPASHUKU BERISHA8 päivää sitten
 • A more Antonella na preke me.kte histori.. vajzat e bukra te zgjuara te shkathta ce duken sikur skan asigja kane gjithmone dicka ce e ruajn ne zemer qoft e mire apo e keqe ..imagjino sa vuajn femrat shqiptare😭😭😭😭

  Mirjana XhaferajMirjana Xhaferaj8 päivää sitten
 • Se pe ndjej

  mimi Mehamimi Meha8 päivää sitten
 • Allahu ta jekt Meeting e Babes 🙏

  mimi Mehamimi Meha8 päivää sitten
 • Erlindi: shpreh nje deqir Jasmine: ishallaaa ishallaaa boj ni giveaway tfort 🤣🤣🤣

  Mimmo RelaxMimmo Relax8 päivää sitten
 • edhe djemt mu duken te prekur ne ate moment

  Esat BellovaEsat Bellova8 päivää sitten
 • 42:06 Andi:Po jasmina Po Jasmina:Po andi Po My mind:Po k@ri po

  ele eleele ele8 päivää sitten
 • Nuk e fajsoj babain e Antonelës Sigurisht se edhe ai ka pas problemet e veta ....!

  TiTAN OnlineTiTAN Online9 päivää sitten
 • U preka shume

  blackpink btsblackpink bts9 päivää sitten
 • Jan ba femrat si lopt pazar qe i prek gjdo blers 🤣🤣

  Nora MustafaNora Mustafa9 päivää sitten
 • Antonela eshte vajze emir jeta ka sfida ka dallge ❤❤🙏

  Evelina AliajEvelina Aliaj9 päivää sitten
 • Antonela, edhe pse komentet negative qarkullojne per ty, ti gjithmone do te ngelesh e preferuara ime! Te lutem behu e forte sepse une dhe te gjithe suportuesve te tu na duhesh te te shohim ne ekran te lumtur,te qeshur dhe mbi te gjitha te forte! TE DUA SHUME😊♥️ Like te gjithe per te suportuar Antonelen!!👍 👇

  Kejsi NurceKejsi Nurce9 päivää sitten
 • Ky andi esht si shimpaze ca i pelqejn ktij ,shif mer c kok q ka me 2 ndarje🤦‍♂️

  Ai CuniAi Cuni9 päivää sitten
 • Bravo mevlani

  Olti VloraOlti Vlora9 päivää sitten
 • Nje histori qe e kemi perjetu shum familje shqiptare por ka nga ato qe e kan perjetu deri ne fund qe ka pas edhe vrasje po ka edhe sot familje qe i dhunohet nena ku dhunohen fmit edhe mvjen shum keq qe e kemi perjetu po silluni mir duani njeri tjetrin te pakten

  Sams UnlockedSams Unlocked9 päivää sitten
 • Atdheu nuk e ka vendin aty me dergonje dikun ne cirk

  Ilire KovaciIlire Kovaci9 päivää sitten
 • Respekt Vajz ty dhe Familjes tende e posaqerisht Respekt shum te madh per Maman tende e cila me gjith mundin dhe sakrificen e madhe ju ka rritur e ju ka ofruar te gjitha gjerat qe juve ju kan munguar. E kemi Historin e ngjajshme te Familjes kshtu qe dhasht Zoti e Burrat e sodit mos t'sillen keq me Femren shqiptare po ta Respektojn e ta duan ma shum se vetveten . Ju uroj Shendet ty dhe Familjes tende 🥰👍

  Dj Rumba Mix DjDj Rumba Mix Dj9 päivää sitten
 • ERLINDI NA QENKA SENSITIV😂😂😂😂😂😂😂😂PSIKOPAT UN DOT THOJA.. PO JASMINA QENKA FEMER PA FIJE KARAKTERI.. SHUUUM MIRE JA BERI ERLINDI ME "PUTHJEN" 😂😂😂😂NE VESH E PUTHI.. PSIKOPATET KSHTU SILLEN SI ERLINDI.. FEMRA I THOT PUTHEM DHE ERLINDI E PUTH NE QAFE😂😂😂😂😂😂😂😂😂 UN TE ISHA NJE FEMER KURRE NE JETE SDOT KISHA DALE NE TAKIM ME ERLINDIN.. ME CDO TJETER PO.. OOOO ANDI, PO IK MOR DJAL NGA JASMINA.. FEMER PA FIJE KARAKTERI QENKA KJO FEMER

  Bes BauBes Bau9 päivää sitten
 • JASMINA 🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂😂😂KJO VAJZE QENKA TOTAL HAJVANE FEMER.. BOAAAAA.. PO SI MUNDESH SI FEMER TE PERPUTHESH OSE TKESH PELQIM PER ERLINDIN????? 🙈🙈🙈🙈🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️TI THEM AKTOR DOT ISHTE NJE VLERSIM, ME MIRE DO TI SHKONTE PSIKOPAT MASHKULL.. PO KTA VAJZAT SHQIPTARE ME DUKET SE JU PELQEJN PSIKOPATET.. PASTAJ DALIN DHE VAJTOJN.. OBOBO CME GJETI MUA ETJ.. A PAK DJEM TE MIRE KA ATY NE EMISION QE TI TE ZGJEDHISH ERLINDIN?? 😂😂😂😂😂😂MERE MERE SE DOT KNAQ ME PRALLA.. PREJ SOT E KAM KUPTUAR SE MEVLANI SINQERISHT ESHT NJE DJAL SHUM I DREJTE DHE SINQERTE.. ANTONELA ME DUKET SE PASKA PERVOJE DHE NDJENJE TE SHEH KUSH CKA ESHT.. MEVLANIN GJITHMON E KAM KRITIKUAR PADREJTSISHT.. PO TASH E KAM KUPTUAR SE ESHT NJE DJAL SHUM I MIRE.. ANTONELA MBAJE MEVLANIN SE DJAL ME TE MIRE NE PERPUTHEN SDOT GJEJSH.. HARROJ TE TJERET.. ERLINDIN AS MOS E LLOGARIT FARE SE ESHT NJE MASHKULL PSIKOPAT.. KOHA DO TA TREGOJ.. JASMINA ESHT NJE VIKTIME QE AS VET SE DI SE ESHT NJE VIKTIME E ARDHMSHME..

  Bes BauBes Bau9 päivää sitten
 • 😂😂😂😂😂😂

  new pop smokenew pop smoke9 päivää sitten
 • 😰😰😰😰😰😰😰

  Arsen BillaArsen Billa9 päivää sitten
 • Shum e vertet ato qe po thot por Antonela ka nje Mama tw Mrekullushme

  Terezina PepdjonovicTerezina Pepdjonovic9 päivää sitten
 • Po kush e ka dhimjen me te madhe ka buzeqeshjen me te bukur dhe ket ta dini

  Arsen BillaArsen Billa9 päivää sitten
 • Si ka mundesi qe BORA s kishte bere make up sic ben zakonisht pikerisht sot? Nuk besoj se historia e Antoneles ishte e degjuar per here te pare nga bora dhe produksoni.

  Dua FansDua Fans9 päivää sitten
 • Mendoj qe Nuk tregohen keto histori ne kete Emision

  Dardania Sacra - KosovaDardania Sacra - Kosova9 päivää sitten
 • كاش عرب ولا جزايريين هنا 😂😂 واش من لغة هذي

  Inoba 215Inoba 2159 päivää sitten
 • U mbet Andi gjat gjithe kohes tu korrigju: "Jasmin e ka emrin". 49:15

  Mimi BeMimi Be9 päivää sitten
 • Nje vajze e rritur ne dhune,nuk mund te jet kaq arrogante ne sjellje...nuk perputhen kto dy gjera.. Boll me broçkulla 🤫

  DodaDoda9 päivää sitten
 • Po eshte shume prekese se preku dhe gjyshin tim kur e pa

  kristjan Trujakristjan Truja9 päivää sitten
 • Qikjo osht TRAUM qikjo osht kur hek njeri qekjo o jet e fshtirr jo e Malises qe bullizojke Ledianen e kajke per bullizem. bravo Antonela tedua.

  Lalaland LalablaLalaland Lalabla9 päivää sitten
 • Antonella bravo i ke ndenj mamit pran i keni kaluar bashk . Gezohem qe tani jeni mire

  Ponja FierPonja Fier9 päivää sitten
 • Me takum te ekzagjiruar nuk kisha pare deri tani

  Sara ItalySara Italy9 päivää sitten
 • Ne kete pjes qe po tregonte Antonela kam vuajtur dhe une po si historia antonelese😔😔😓😓😓

  Matilda DaniMatilda Dani9 päivää sitten
  • nga prindit e vet prandaj antonela te shkruja se u preka dhe un sa mosha jote kam qen 14 po tash jam 16 shpresjoj qe ta kaloj kete zoti esht I madh respket

   wnnalis cioovwnnalis cioov9 päivää sitten
 • Si te bohesh titulli i vidjos part 405730

  serveti 007serveti 0079 päivää sitten
  • Shumica e ktyre jan të ardhur nga fshatrat dhe i duket Tirana Si Hollywood, duhet të jesh shum i dëshpëruar për fam të dalësh në ktë lloj emisjoni.

   wnnalis cioovwnnalis cioov9 päivää sitten
 • te gjith qeshen me problemin tek pantollat e erlindit 😅😂

  Albana AlijiiiAlbana Alijiii9 päivää sitten
 • OH JEEEE.. PO A ZGJIDHET KY DJAL ERLINDI PER NE TAKIM?? MA MASHKULL HAJVAN SKAM PA KURRE.. SHYQYR ZOTIT QE SJAM JASMINA NE KET MOMENT.. ME MIRE TE MARISH ART THADHEXHIUN SE KET MAJMUN ERLINDIN

  Bes BauBes Bau9 päivää sitten
 • Hiqeni Erlindin ai eshte i doobet per ket program po sillet si Gangster ne fillim bente me Tean si femij kaluan 1 muaj be gangster

  Besar IbrahimiBesar Ibrahimi9 päivää sitten
 • 39:41 ku ke mend ti o Sindi aman 🤢🤢🤢🤢🤢🤢

  Eni BabeniEni Babeni9 päivää sitten
 • 34:10 sa rendeso i jep vetes kjo kukcka Sindi

  Eni BabeniEni Babeni9 päivää sitten
 • Ana ,, guxo thyje murin qe te ka zene syte dhe zemren.mos ki krike.s Ai eshte i pregatitur per jeten i ka te gjitha ne terezi qe ti te jetosh zonj. I TA THA. pett nga ty ngrohtesi. Kuptoje.

  Liljana PrezaLiljana Preza9 päivää sitten
 • 14:17 aman o Sindi se na hape barkun 🤢 🤢 🤢 si gjithmon me ofendime

  Eni BabeniEni Babeni9 päivää sitten
 • tu eshiku biesden e antoneles tu qajat me ze e me lot me erdhi shum shum kec per ngjarjen shum si popelle kemi vujt ne shum sende nvaret nga situatat por nje xhe te keni dhe te dini kush ika prindritn ndgjojni respktojni duani dhe pci familje te bukur te bashkume dhe famlje te mir se kujt imungon njeri prid apo pridrit edin cfr demthon mungesa e pridridve

  bedri ametibedri ameti9 päivää sitten
 • Na i shpifet me kte erlindin mu thyeee ekrani😵tip i peshtirrrr

  Elisa BazelliElisa Bazelli9 päivää sitten
 • Nuk me vjen turp te them qe kam qare . Dhe u permallova me teper kur kujtova se c na thote Zoti Krisht .Duajeni gruan sic deshi Krishti Kishen. Jeta nuk eshte e lehte .por a Kemi te drejte ne Burrat qe ti leme femijet tane me kaq Dhembje .me kaq trauma .Keta te rinj qe ne i duam qe jane E Ardhmja .Gjeja me e bukur qe ka Shqiperia . STOP DHUNES NE FAMILJE .FAMILJA ESHTE E SHENJTE JO VETEM PER PJESETARET E SAJ POR EDHE PER SHOQERINE .MADJE EDHE PER ATDHEUN Qendro e Forte Antonela .Are many of us who Love you and wont you to suceed .in your Life and in your Future

  George XhumariGeorge Xhumari9 päivää sitten
 • Andi:qoftë hera par👉 që pajtohem me ty Ana.😅😅😅

  Arsim FazlijiArsim Fazliji9 päivää sitten
 • Antonela esht ferma ma reale aty me ka prek shum 😭😭😭😭

  Eduart CenajEduart Cenaj9 päivää sitten
 • Atdheu dhe Erlindi si ato Plakat te Kapixhiki,duke fol ne Vesh.😜😜😜

  Arsim FazlijiArsim Fazliji9 päivää sitten
 • Shumica e ktyre jan të ardhur nga fshatrat dhe i duket Tirana Si Hollywood, duhet të jesh shum i dëshpëruar për fam të dalësh në ktë lloj emisjoni.

  SimpleThingsMatter.SimpleThingsMatter.9 päivää sitten
 • O antonela dhe ne kemi si I historija jote dhe un isha e vogl kur ndhone kot dhe tashi jam ne franc dhe mami ime keshtu ka vuajtur sepse mami ime nuk kishte mbshtetja as nga prindit e vet prandaj antonela te shkruja se u preka dhe un sa mosha jote kam qen 14 po tash jam 16 shpresjoj qe ta kaloj kete zoti esht I madh respket

  eu euBaboseu euBabos9 päivää sitten
 • O Erlind o garrrrr hoqe syzet te erdhi goja ty Pupupupu qr u bo me 70 k followers e u rriten vesht

  Elvis PrendiElvis Prendi9 päivää sitten
 • STOP dhunes se familjes Shqiptar! Shikojini lotet e kesaj vajze! Ajo perfaqeson nje pjese shume te madhe te femijve shqiptar qe kane perjetuar ! Nuk jane vetem jete nenash te shkaterruara jane breza te shkaterruar! Femije qe rriten me friken se dikush do vej dore mbi ta dhe qe u duket normale nje jetese e tille! Bravo Antonela qe pate kete Kurajo!

  Ardian JanuraArdian Janura9 päivää sitten
 • Stop dhunes ne familje ne qfardo drejtimit qe te jet ..dhe ju bani kujdes qe komentoni se ekziston dhe karma kaq po them un kush e kuptoj e kuptoj .rrespekte te veqanta moter antonela .trujt i madhi zot ty e qa ke per zemer 🙏🙏🥰❤

  Galane GalaniaGalane Galania9 päivää sitten
 • Andi leje ket Jasminen vlla se nuk esht per ty..

  NOKUNOKU9 päivää sitten
 • Ajo ishte e cudicme

  Kleidi IsufiKleidi Isufi9 päivää sitten
 • Sedi sa kam qare,antonela te jap fuqi.

  miran shehimiran shehi9 päivää sitten
 • Sara zëmër sa e mirë je qe i dhe përkrahje shpirtërore Antoneles dhe e puthe, Sara qofsh vajza më e lumtur në botë.

  Emanuela_ HelsinkiEmanuela_ Helsinki9 päivää sitten
 • Kta jane kryerropqira . Ta mendosh pak as nuk u plas fare per hallin e asaj . Thjesht duan te bjne lajm 10000% i sigurt se fundja gje nuk i zgjidhin . Madje sa filloi tha dua te ndalem te antonela medemek ajo te tregoj historine e saj te dhimbshme ne tv , pastaj i kerkon si me miresjellje ta ndaj me ne historine e familjes se saj . Ore jane emison rropqirash per lajm e klikime i shtyne te flasin ato se fundja skane pse e bejne publike historine e jetes aty . 🤮🤮🤮🤮

  Demirel ShtaroDemirel Shtaro9 päivää sitten
 • O Erlin nenen nvrim😂

  Erti SkenderiErti Skenderi9 päivää sitten
 • 😂😂😂😂😂😂😂😂 Atdheu skam eksperienca un Arjan, dy te dashura kam pas. 🤦‍♂️

  Clash KingsClash Kings9 päivää sitten
 • Hahahah Ik ore

  shima shimashima shima9 päivää sitten
 • 😢😢😢😢

  Eriselda MerkaEriselda Merka9 päivää sitten
 • Ca llape kjo bora

  Petrit CacaPetrit Caca9 päivää sitten
 • Antoneta..jeta vazhdon..edhe dua qe javen tjetet te dua te qeshur..jo keshtu..klm..fat ne jete

  Klodian GegaKlodian Gega9 päivää sitten
 • A vetem mu mdel ajo "viza e zez" te ekrani pas arjanit apo me esht prish tel mu????!🙄

  Land LandLand Land9 päivää sitten
 • Juli esht esht legjend .....

  Tony NegredoTony Negredo9 päivää sitten
 • Juli i madh a jeni gati per treshe dmth po tall rakun me te gjith dhe skuptoin asi gjo juli je i madh (ironik )duhet shum per te kuptu ty ato qe jan aty ,per mendimin tim jan zero

  Test TestTest Test9 päivää sitten
 • 🤩❤️🤩

  Monda Delija PjetriMonda Delija Pjetri9 päivää sitten
 • Antonelen duhet ta kuptojme nje edhe njehere nje familje si shume te gjithe shqipetareve ,dne shqipetaret jemi shume te forte moralisht andaj Antonela nje mesazhe per ty sikurse edhe per mua dhe atyre te cilet kane nje femijeri te veshtire ngase une mund te them vetem nje se edhe mua me vdiq babai ne moshe shume te re kur une i kisha vetem 4 vite e motra lindi 2 muaj pas vdekjes se tij ,Nena ime su martua kurre me ,na rriti me shume mundime por kurre sja kam pare lotin ne sy te saj andaj jam shume mirenjohes naga te gjithe njerezit qe me respektuan jetim kam respekt nga migjallaret, dajte e mi me mbare farefisi mbare njerezit te cilet i dua,Nje mesazh Antoneles dhe mbare jetimave shpresoj qe NENAT e tyre te jene me te lumturat RESPECT mbare NENAVE SHQIPETARE .

  Ekrem MaksutiEkrem Maksuti9 päivää sitten
 • Antonela je nje femer e fort ❤️❤️

  love lifelove life9 päivää sitten
 • STOP DHUNËS NDAJ FEMRAT DHE BURRAVE ⛔⛔⛔

  Uka OrsiUka Orsi9 päivää sitten
 • Omg qetsohu stop dhuness n familje bobo ca nk bohet o zot

  Celik AllaCelik Alla9 päivää sitten
 • fistart.info/tv/videot/0GvQsHawfbiMvb8.html 👈👈👈👈👈👈

  apoorvarare TVapoorvarare TV9 päivää sitten
 • Bravo antonela nuk esht turp te tregosh te verteten 💫💫💖💝💓💗💞💕🌹⚘🧡💛💟❤❤

  Arta PrendiArta Prendi9 päivää sitten
 • M vjen shum keq antonela vazhdo perpara jeta kshu esht skemi ca m bo 😭

  Celik AllaCelik Alla9 päivää sitten
 • Po Atdheu çpati me floket kshu 🙄🙄

  Malbora AlgjoniMalbora Algjoni9 päivää sitten
 • Andi:Po jasmina po Jasmina:po Andi po Une:po te degjeneruar po

  Linda lindaLinda linda9 päivää sitten